Agenda PyStok #22 3 lutego 2017, 18:00

Ansible: Best practices and use cases (35 min)

Kamil Boratyński

Automatyzacja to słowo klucz w kodeksie DevOpsa, a sentencja "Do not repeat yourself" bynajmniej nie dotyczy tylko deweloperów. Ansible to broń w dłoni DevOpsowego wojownika.

Niestety, jak każda broń, źle użyta, może sporządzić więcej szkody niż pożytku. W prezentacji pokażę, co zrobić aby się nie skaleczyć pracując z narzędziem od Czerwonych Kapeluszy, wskażę dobre praktyki pracy z tą technologią i przydatne use-cases.

SPEED DATING (15 min)

Przerwa na piwo i networking!

SIA by Opentopic powered by IBM Watson (35 min)

Tomasz Roszko

Opis narzędzi wykorzystanych do zbudowania platformy SIA. Dokładniejsze zapoznanie się z SIA Bot i IBM Watson Conversation API.

Konkurs

Ponownie przyjdzie nam wykorzystać skrypt losujący uczestnika z bazy uczestników zarejestrowanych na spotkanie. Do wygrania są dwie roczne licencje (Personal License) na IDE PyCharm 2016.3.

After party w pubie Legenda (∞)

Podlaskie jadło, craftowe piwo, prawila ekipa przy iście rustykalnym wystroju. Relax gwarantowany.

Formularz rejestracji na PyStok #22

Rejestracja na PyStok nie jest obowiązkowa. Realizujemy ją wyłącznie do celów informacyjnych, statystycznych, a także organizacyjnych spotkania.

Uczestnicy spotkania, którzy dokonają rejestracji za pomocą poniższego formularza wezmą udział w losowaniu nagród przewidzianych do wygrania, ufundowanych przez sponsorów spotkania.

Rejestracja uczestnictwa powiodła się. Za chwilę otrzymasz e-mail z potwierdzeniem.
Rejestracja nieudana. Prosimy spróbować ponownie.
  1. 22

Sponsorzy i partnerzy