Agenda PyStok #28 9 stycznia 2018, 18:00

Biblioteka standardowa Pythona (35 min)

Jan Waś

Subiektywny przegląd biblioteki standardowej Python. Omówienie ciekawych i może mniej znanych lub rzadziej używanych modułów języka. Przedstawienie jak pozwalają rozwiązać popularne problemy w bardziej elegancki sposób.

Kubernetes 101 (35 min)

Kamil Szczygieł

W jaki sposób zarządzać aplikacjami w sposób skalowalny? Takie pytanie coraz częściej pojawia się wśród deweloperów. Prezentacja postara się wyjaśnić czym jest mityczny Kubernetes i w jaki sposób może poprawić wszystkim programistom życie.

Kamil w swojej pracy jako architekt zajmuje się budowaniem wysoko dostępnych i skalowalnych infrastruktur w oparciu o Mesosa i Kubernetesa dla klientów z całego świata. Jest wielkim fanem automatyzacji, nowych technologii i wszystkiego co w jakikolwiek sposób może ułatwić życie w codziennej pracy.

Konkurs

Ponownie przyjdzie nam wykorzystać skrypt wypisujący na "stdout" aż cztery osoby z bazy uczestników zarejestrowanych na spotkanie. Do wygrania są roczne licencje (Personal License) na IDE PyCharm 2017.3 oraz bestseller "Zawód Programista", dwie sztuki książki z autografem Macieja Aniserowicza z devstyle.pl.


After party przy najlepszych burgerach i żeberkach w mieście (∞)

Formularz rejestracji na PyStok #28

Rejestracja na PyStok nie jest obowiązkowa. Realizujemy ją wyłącznie do celów informacyjnych, statystycznych, a także organizacyjnych spotkania.

Uczestnicy spotkania, którzy dokonają rejestracji za pomocą poniższego formularza wezmą udział w losowaniu nagród przewidzianych do wygrania, ufundowanych przez sponsorów spotkania.

Rejestracja uczestnictwa powiodła się. Za chwilę otrzymasz e-mail z potwierdzeniem.
Rejestracja nieudana. Prosimy spróbować ponownie.
  1. 28

Sponsorzy i partnerzy